museum-digitalКиїв
CTRL + Y
ru
Державний політехнічний музей імені Бориса Патона Колекція відділу історії авіації та космонавтики [ІКП-008]
Інструкція з попереднього тренування операторів у виробі "Орлан-Д" (Державний політехнічний музей імені Бориса Патона CC BY-NC-SA)
Происхождение/Права: Державний політехнічний музей імені Бориса Патона (CC BY-NC-SA)
1 / 1 Предыдущие<- Далее->

Інструкція з попереднього тренування операторів у виробі "Орлан-Д"

Написать нам Процитировать эту страницу Подробнее об этом собрании (документ) (PDF) Рассчитать расстояние до текущего местоположения Архивные версии Добавить к сравнению Графический вид

Описание

Детальна інструкція випробувань скафандру для космонавтів "Орлан-Д". Скафандр «Орлан» — тип космічного скафандра, створений в СРСР для здійснення безпечного перебування і роботи космонавта у відкритому космосі. Був розроблений НВП «Зірка», зазнав декілька модифікацій і удосконалень. Спеціально для обслуговування станцій «Салют-6» та «Салют-7» була розроблена модифікація «Орлан-Д». Використовувалася ця модель з 1977 по 1984 роки.
Інструкція включає правила перевірки системи скафандра, одягання спорядження, тацію переходу на автономне джерело енергії та послідовність тренувань.

Материал/Техника

папір/ ризограф-копія

Размеры

ширина 19 см, висота 26 см, 7 с

Державний політехнічний музей імені Бориса Патона

Объекты из: Державний політехнічний музей імені Бориса Патона

Державний політехнічний музей імені Бориса Патона при Київському політехнічному інституті імені Ігоря Сікорського є одним з найбільших українських...

Связаться с институцией

[Состояние информации: ]

Примечания по использованию и цитированию

Представленная здесь текстовая информация может использоваться бесплатно в некоммерческих целях при условии указания источника. (Creative Commons Lizenz 3.0, by-nc-sa) Пожалуйста, указывайте в качестве источника не только интернет-представительство, но и название музея. Права на изображения указаны под большими изображениями (которые доступны при нажатии на маленькие изображения). Если там не указано ничего другого, действуют те же правила, что и для текстовой информации. Любое коммерческое использование текста или изображения требует согласования с музеем.